2006. aasta Eesti Teatriliidu aastapreemiad

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

2006. aasta Eesti Teatriliidu aastapreemiad on Eesti Teatriliidu 2006. aasta aastapreemiad, mis jagati välja rahvusvahelisel teatripäeval, 27. märtsil 2007 Kuressaare Linnateatris. Õhtujuhid olid Ott Aardam ja Indrek Saar.

Sisukord

Draamalavastusedmuuda lähteteksti

Muusikalavastusedmuuda lähteteksti

Balletilavastusedmuuda lähteteksti

  • balletilavastuse preemia – Mare Tommingas (Teater Vanemuine, lavastus "Peer Gynt")

Tantsulavastusedmuuda lähteteksti

Kriitikaauhindmuuda lähteteksti

Kristallkingakese auhindmuuda lähteteksti

  • Artjom Maksakov (Rahvusooper Estonia, Mercutio osatäitmine Prokofjevi balletis "Romeo ja Julia" ja Prints P. Tšaikovski balletis "Pähklipureja")
  • Natalja Popenko (Vene Teater, osatäitmised lavastustes "Täna õhtul me ei mängi...", "As you like it", "Armastatutest ei lahkuta")

Teised auhinnadmuuda lähteteksti

Tehniliste töötajate auhinnadmuuda lähteteksti

  • Etendust ettevalmistava töötaja kategooria – Hendrik Kiisler, mehaanik (Eesti Draamateater). Insener-konstruktori oskustega, detailide ja materjalide asjatundjana tehnilist lõpplahendust teostav mitmekülgne metallitöömees. Teatrikunstnike hindamatu abiline.
  • Etendust teenindava töötaja kategooria – Enar Tarmo – Von Krahli teatri ja festivali Baltoscandal tehniline juht. Väljendi "pole võimalik" järjekindel mittekasutamine oma töös.
  • Haldus- ja administratiivtöötaja kategooria – Marika Tint (Rakvere Teater). Korraldus- ja personalijuht. Rakvere teatri ja Pärnu Endla ühistöö "Vargamäe kuningriik" koordineerimine, ideetasandist alates osavõtt teatri loomenõukogu ning Baltoscandali korralduskomisjoni tööst.

allikas: http://et.wikipedia.org/wiki/2006._aasta_Eesti_Teatriliidu_aastapreemiad
tekst on kasutatav vastavalt Creative Commons Attribution-ShareAlike litsentsile.

Navigeerimismenüü